Producenci
FAQ - pytania i odpowiedzi

1. Czy jesteście firmą polską?

Tak. Nasz firma zarejestrowana jest w Polsce i działa na terenie Polski. Istniejemy na polskim rynku od 2009 r. prowadząc zarówno sprzedaż hurtową, jak i detaliczną produktów orientalnych.

2. Czy aby dokonać zakupu muszę posiadać konto w sklepie?

Nie. Założenie konta nie jest wymagane. Niemniej jednak zachęcamy do rejestracji, gdyż dla Klientów posiadających konta w naszym sklepie, przygotowujemy specjalne PROGRAMY RABATOWE

3. Czy możliwa jest wysyłka poza granicę Polski?

Tak. Wysyłamy zamówienia do 90% krajów w Europie. Niestety nie prowadzimy wysyłki do krajów leżących poza obszarem Europy.

4. Czy moje dane w sklepie oraz formy płatności są bezpieczne?

Tak. Jest to dla nas kwestia kluczowa. Nasza domena jest chroniona certyfikatem SSL. Certyfikat SSL to narzędzie poświadczające wiarygodność domeny oraz jej właściciela. Potwierdza bezpieczeństwo szyfrowania danych przesyłanych pomiędzy Użytkownikiem a serwerem. Jest gwarantem zachowania poufności danych i całej komunikacji. Gwarancja ta jest udzielana przez niezależny podmiot czyli wystawcę certyfikatu.

Po czym poznać, że jesteśmy chronieni? Certyfikat SSL jest widoczny przede wszystkim w postaci odpowiedniego oznaczenia na pasku adresu. Przed adresem strony zabezpieczonej certyfikatem pojawia się https:// oraz ikona kłódki.

5. Prowadzę mały sklep z podobnym asortymentem/z perfumami. Czy zaopatrując się u Państwa w sklepie mogę liczyć na niższe ceny – kupując pojedyncze sztuki, ale systematycznie?

Tak. Dla stałych Klientów oferujemy PROGRAMY RABATOWE, w tym rabaty w zależności od wartości zamówienia (zniżki na tzw. mini hurt - zamówienie na kwotę powyżej 500 zł netto. Proszę w takim przypadku o podanie danych firmy: nazwę, adres, NIP i kontakt). Polecamy zapoznanie się z zakładką: RABATY.

6. Czy mogę otrzymać przesyłkę „za pobraniem”?

NIE. Na chwilę obecną nie udostępniliśmy niestety formy płatności „za pobraniem”.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl