Producenci
Czas realizacji zamówienia

Realizacja zamówienia:

Realizacja zamówienia rozpoczyna się w momencie zaksięgowania wpłaty należności na konto firmowe El Masri Group: 72 1050 1025 1000 0090 7005 9259 (ING Bank Śląski).

Zamówienie zostanie zrealizowane, jeśli zamówione produkty będą dostępne w magazynie. W sytuacji niedostępności produktu, Klient zostanie poinformowany o tym fakcie przez obsługę sklepu internetowego drogeriaorientalna.pl (drogą mailową lub telefoniczną). Klient będzie mógł zdecydować wówczas, czy rezygnuje z zakupu, oczekuje na dostępność brakujących produktów, czy też realizuje zamówienie z pominięciem brakujących składowych.

Jeśli wszystkie produkty są dostępne w magazynie, wysyłka realizowana jest nie dłużej niż w ciągu 24 godzin (mają na uwadze dni robocze) od opłacenia zamówienia.

Przesyłki dostarczane są za pośrednictwem m.in. InPost, Poczty Polskiej (zgodnie z regulaminem Poczty Polskiej) lub firmy kurierskiej.

Odbiór osobisty jest możliwy w sklepie partnerskim - adres wskazany w zakładce Kontakt.

UWAGA: Jeżeli należność nie zostanie uregulowana w ciągu 3 dni roboczych od złożenia zamówienia i Klient nie przekaże do nas żadnej dodatkowej informacji, zamówienie jest automatycznie anulowane.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl